Tip 1: Majstrovstvá sveta v roku 2014: ako sa hralo v hre Kolumbia - Pobrežie Slonoviny

19. júna na štadióne na počesť veľkého brazílskehoútočník Garrinchi hostil druhý svetový zápas skupiny C na majstrovstvách sveta. V hlavnom meste Brazílie boli národné tímy Kolumbie a Pobrežia Slonoviny. Oba tímy vyhrali v prvých zápasoch, takže ich osobné konfrontácie boli veľmi zaujímavé a dôležité z hľadiska konečného rozdelenia miest v skupine C.

Majstrovstvá sveta 2014: ako sa hra hralo Kolumbia - Pobrežie Slonoviny

Hra medzi národným tímom Kolumbie a Pobrežia Slonovinyzačalo pokojne a mierne. Dôležitosť a význam zápasu sa prejavil v akcii oboch národných tímov. Preto sa v prvom polčase tímy neotvorili a na poli v podstate došlo k boju. Skutočný boj o loptičku sa odohral vo všetkých častiach poľa, pre tvorivých hráčov oboch tímov bolo veľmi ťažké vytvoriť skórujúce šance. Kolumbijci však dostali jeden veľmi nebezpečný útok. Ale kolumbijský hráč z najvýhodnejšej pozície sa nemohol dostať do cieľa. Afričania sa pokúšali útočiť s ohľadom na vlastné brány. V predstaveniach Pobreží Slonoviny sa stretlo niekoľko divákov na diaľku.

Celá prvá polovica cítila zodpovednosť za výsledok, čo vyvíjalo tlak na hráčov. Možno práve preto sa v prvej polovici stretnutia skončila neúspešná remíza.

V druhej polovici sa hra stala oveľa zábavnejšou. Spočiatku Afričania boli zachránení gólom po jednom z útokov Kolumbie. Toto bol prvý zvon pre Pobrežie Slonoviny.

V 64 minútach sa uskutočnila prvá fáza. Juhoameričania odohrali roh z ľavého boku. Kryt v pokutovom území odpovedal Hamesovi Rodriguezovi, ktorý poslal hlavu a prvý gól do brány Afričanov. Kolumbijský národný tím zaujal 1 - 0. Po tomto úkole sa publikum stretlo so zaujímavými zaujímavými tancami juhoameričanov na počesť strelcov.

V 70. minúte bola Kolumbia veľmi rýchlaprotiútok, ktorý sa skončil ďalšou záchranou brány Pobrežia Slonoviny. Juan Quintero šiel na stretnutie s brankárom Afričanov a pokojne poslal loptu po brankári do brány. S skóre 2 - 0 mnohí diváci mali pocit, že Kolumbia pokojne prinesie zápas na víťazstvo. Všetko sa však ukázalo ako nesprávne.

Intríg na stretnutí oživil Gervinho, ktoV 73. minúte sa dosiahol brilantný sólový prejazd z boku, ktorý vyvrcholil ranou do blízkeho rohu. Tím Ivorians otkvitali strelil gól na 2 - 1 pre tím South American.

Posledné minúty Afričanov boli napadnuté, alena to, aby druhá lopta nemohla. Tím Colombia sa snažil útočiť len s protihráčom a dokonale skóroval na 3. Hráč juhoamerického stredu z centra ihriska odpudil brankára. Tricky Colombian sa pokúsil hodiť brankára, ale nie dosť.

Konečné skóre 2 - 1 zachytilo víťazstvo Kolumbie a vedie juhoameričanov na čisté prvé miesto v skupine C po dvoch kolách.

Rada č. 2: Symbolický tím vekových futbalistov Majstrovstiev sveta v roku 2014

Na Majstrovstve sveta FIFA v roku 2014V Brazílii sa zúčastnili mnohí zaslúžení veteráni národných tímov. Medzi skúsenými hráčmi je celkom možné zostaviť symbolický tím futbalovej futbalovej federácie 2014.

Symbolický tím vekových futbalistov Majstrovstiev sveta 2014

Miesto v bráne symbolického tímuskúsení hráči Svetového pohára v roku 2014 odišli na slávny kolumbijský Farid Mondragon. Mondragon sa stal najstarším brankárom, ktorý sa zúčastnil zápasov majstrovstiev sveta. V čase kolumbijského prejavu v Mondialon Mondragon bolo 43 rokov.

Symbolická línia obrany veteránov turnajasa skladá z Rafaela Marqueza (35 rokov), kapitána mexického národného tímu, Mario Yepes (38 rokov), kapitán Kolumbie, Daniel van Buiten (38 rokov), národný tím Belgicka. Títo hráči hrali obrovský počet zápasov pre národný tím. Takže v Marquez - 125, Yepes - 100, van Buiten - 79.

Línia starých stredopoliarov symbolickáMajstrovstvá sveta 2014 sú zastúpené ďalšími vynikajúcimi futbalovými géniami. Veľká talianska Andrea Pirlo (35 rokov, 108 zápasov pre národný tím) je stále jedným z tých, ktorí robia hru svojho národného tímu. Jeho miesto je nepopierateľné. Vedľa neho, stredná línia veteránov Majstrovstiev sveta v roku 2014 zahŕňa nasledovných hráčov. Frank Lampard (36 rokov, 105 zápasy), prominentnej Angličan, Georgios Karagounis (37 rokov, 137 hry) Grécka podpora v strede poľa, Konstantinos Katsouranis (35 rokov, 113 hry), ďalší záložník Grécko, Edison Méndez (35 rokov, 111 zápasov pre národný tím), hráča tímu Ekvádoru.

Vyznamenané miesto v symbolickom tímeHráči vo veku v mundiale v Brazílii dostali dve dopredu. Didier Drogba (36 rokov, 103 zápasov), známy útočník Pobrežia Slonoviny, aj napriek svojmu veku, udržal súperov v obrane na obrane. A nemecký Miroslav Klose (36 rokov, 132 zápasov) vytvoril dva góly na Majstrovstvách sveta 2014 a stal sa najlepším strelcom svetových futbalových pohárov všetkých čias.